Produktové portfolio

Společnost Wüstenrot se zabývá kompletním poskytováním a poradenstvím v oblasti financí a všech služeb s tím spojených. Německé geny jsou znát v dokonalém přístupu ke klientům a velkým důrazem na moderní pojetí oblastí financí. Díky této kombinaci přístupů vkládají naši klienti své prostředky a důvěru do nadnárodní společnosti s tradicí, a přitom využívají všechny moderní prvky na trhu.

Zařídíte si vlastní bydlení

Postavte, kupte či zrekonstruujte váš vysněný byt nebo dům.
Bydlení je základní životní potřebou každého z nás. Pro to, aby každý z klientů Wüstenrotu mohl spokojeně a pohodlně bydlet, je k dispozici celá paleta půjček a úvěrů, díky kterým je snadné postavit, koupit i rekonstruovat byt nebo domek.

Zabezpečíte se na stáří

Pokud si klient chce být jistý, že v důchodovém věku budou jeho příjmy odpovídat jeho představám, nesmí spoléhat pouze na pomoc státu. Naše produkty jsou vhodné i pro generaci lidí před důchodem.

Splníte si své sny

Těm, kteří chtějí zhodnotit své jmění, nabízí Wüstenrot mnoho různých způsobů, jak toho dosáhnout. Uspokojení budou jak konzervativní klienti, tak ti, kteří si v oblasti financí rádi trochu zariskují.

Nemusíte mít strach o majetek

Wüstenrot nabízí ve spolupráci se společností Allianz svým klientům skutečně kvalitní a komplexní pojištění majetku. Jednou pojistnou smlouvou mají klienti pojištěn nejen byt či dům, ale i domácnost a odpovědnost za škodu. Jedna pojistná smlouva stačí i na komplexní pojištění vozidla.

Zajistíte celou svou rodinu

Wüstenrot prostřednictvím produktů našeho partnera Allianz umožňuje klientům žít s klidným vědomím, že v případě nenadálé a mnohdy i velmi nepříjemné životní situace budou oni i jejich rodiny dostatečně finančně zabezpečeni.